THE CROW’un Yeniden Yapım Filminde Yine Olumsuz Bir Gelişme

Bir süredir prodüksiyon aşamasında olan The Crow‘un yeniden yapım filminin, önümüzdeki beş hafta içinde Budapeşte’de çekime başlaması gerekiyordu. Haberimizde bahsedeceğimiz olumsuz olay da bununla ilgili. Bir kez daha The Crow projesi durdu. Olay sadece yönetmen Corin Hardy‘nin sadece projeden ayrılması yapımın durmasına engel değil, aynı zamanda baş rolü üstlenmeye çalışan Jason Momoa da birkaç yıldan beri süredir devam eden projeden resmen çekilmiş durumda.

Geçtiğimiz Eylül ayında yayın tarihini 11 Ekim 2019 şeklinde açıklayan Sony, Davis Films’in karakter haklarını elinde bulunduran ve finanse eden Samuel Hadida ile yaratıcı ve finansal farklılıklar nedeniyle The Crow’un dünya çapındaki distribütörü olarak çıkmaya çok yakındı.

the crow'un yeniden yapım

Sony ile anlaşma yapamaması, stüdyo için sorunlara neden oldu ve sonuçta yönetmen ve yıldızının uzaklaşmalarına yol açtı. Filmin yönetmenleri kaybettikten sonra ikinci kez durması filmin hayata geçebilmesi adına oldukça olumsuz bir gelişme. James O’Barr‘ın grafik romanını temel alan The Crow daha önce Alex Proyas tarafından uyarlandı ve Brandon Lee‘yi canlandırdı.

The Crow‘un yeniden yapım filmi hakkında fikirleriniz nelerdir? Bu olumsuz gelişme sizi üzdü mü yorumda bulunun.