The Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows’un İlk Fragmanı Yayınlandı

Filmde Bebop’ı canlandıran oyuncu Gary A. Williams ve Rocksteady’i canlandıran Dünya Ağırsıklet Şampiyonu Sheamus, dün Twitter hesaplarından oynadıkları karakterlerin mutasyona uğramadan önceki hallerinin fotoğraflarını paylaşıp filmin fragmanının bugün yayınlanacağını duyurmuşlardı. Bugün de dedikleri oldu ve Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows‘un ilk fragmanı yayınlandı.

ninja
Filmin yönetmenliğini, daha çok kısa filmlerde ustalaşmış Dave Green üstlenirken; başrollerde Alan Ritch, Megan Fox, Stephen Amell yer alıyor.

Megan-Fox-and-the-Ninja-Turtles-in-TMNT-2014

İlk film çok beğenilmiş olmasa da çizgi filmden sonra Bebop ve Rocksteady karakterlerinin serseriliklerine ve mankafalıklarına yeniden tanıklık etmek isteyenlerin izleyici sayısında artış sağlayacağı da bir gerçek.
https://www.youtube.com/watch?v=HeaugHGd1Kw

Devam filminde önceki filmde olduğu gibi, April O’Neil rolünde Megan Fox, Vernon Fenwick rolünde Will Arnett var. Raphael’i Alan Ritchson, Michelangelo’yu Noel Fisher, Leonardo’yu Pete Ploszek ve Donatello’yu Jeremy Howard canlandırıyor. Oyuncu ekibinin diğer üyeleri şöyle: Casey Jones olarak Stephen Amell, Baxter Stockman olarak Tyler Perry, Rebecca Vincent olarak daha önce Akademi Ödüllerinde aday gösterilen Laura Linney yer alıyor. Brian Tee’yi Shredder, WWE Dünya Ağır Siklet Şampiyonu Stephen “Sheamus” Farrelly’i Rocksteady ve Gary Anthony Williams’ı  Bebop olarak izleyeceğiz.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows filminin 3 Haziran 2016 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.

Fanzade.com editörü