STAR WARS: EPISODE IX’in İsmi Sızdırılmış Olabilir Mi?

Star Wars: Episode IX gelecek. Ama adı ne olacak? Henüz bilmiyoruz ama Star Wars hayranı olmak için harika bir zaman. Çünkü bizler için birçok heyecan verici içeriğin eli kulağında. Disney’in Lucasfilm’in başında olmasıyla birlikte birçok yeni proje geçtiğimiz yıllarda bizlerle oldu. Her şey J.J. Abrams’ın The Force Awakens’i (Güç Uyanıyor) ile başladı.

Mevcut üçleme J.J. Abrams’ın yönetmen koltuğuna geri dönmesi ve Episode IX ile tamamlanacak.

Filmin içeriği, oyuncuların açıklanması haricinde hala gizemini hala koruyor. Buna filmin ismi de dahil, hala açıklanmadı. En azından şu ana kadar!

Doctor Who rolü ile de bilinen Matt Smith‘in de rol alacağı Star Wars: Episode IX’ın ismine dair birçok hayran teorisi ortalıkta dolanıyor. Ancak Reddit’te olası bir film posteri paylaşıldı. Peki ya filmin ismi ne? Star Wars: Son of Darkness.

Resmi kaynaklar tarafından onaylanmasa da bu olası film ismi Reddit editörü TheGarretThomas tarafından sızdırıldı. Son of Darkness ismi Star Wars uyarlamalarındaki çeşitli karakterlerin üzerine oturduğundan kulağa oldukça uygun bir isim gibi geliyor.

Star Wars: Episode IX ismi Star Wars devamının etrafında dönen bir çok gizemden bir tanesi. Hayranların bu merakı da, haliyle J.J. Abrams üzerinde bir baskı yaratıyor.

Elbette ki Star Wars: Son Of Darkness ismi ne Disney ne de Lucasfilm tarafından henüz onaylanmadı.