STAR WARS 9’un Kadrosunda “CARRIE FISHER” VE “MARK HAMILL” Var!

Disney‘in devam ettirmesiyle hayran kitlesi tarafından sevilmeyen fakat hala kâr edebildiği için devam ettirilen Star Wars serisinin 9. filminin oyuncu kadrosu açıklandı. Kadro da hayranları çok şaşırtacak isimler bulunuyor.

Bu film ile birlikte bir çok isim geri dönüyor. Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, John Boyega, Domhnall Gleeson, Lupita Nyong’o, Kelly Marie Tran, Billie Lourd, ve Joonas Suotamo. Eski Star Wars filmlerinden tanıyacağınız Anthony Daniels ve Billy Dee Williams da filmde yer alacaklar.

Mark Hamill‘in force ile geri döneceğini tahmin edebiliyoruz fakat Carrie Fisher‘ın döneceğinin söylemesi çok şaşırtıcı. Daha önceden Carrie Fisher’ı Leila karakterini canlandırması için çok başarılı bir CGI ile tekrar yaratmışlardı. Filmin yönetmeni J. J. Abrams‘ı söylediklerine göre daha önce görülmemiş bir Leila sahnesi filmde bulunuyormuş.

CARRIE FISHER

Abrams, Fisher hakkında“Umutsuzca Carrie Fisher’ı çok sevdik. Onsuz Skywalker destanını tatmin edici bir sona kavuşturabileceğimizi sanmıyoruz. Ya bir daha tekrarlamayacağız ya da onu CG karakter olarak geri getireceğiz. Kızı Billie’nin yardımıyla bölüm 9 da Carrie’nin mirasını ve karakteri Leila’ı onurlandırmak için daha önce görülmemiş bir sahne yaptık.”

Star Wars: Episode 9, 20 Aralık 2019’da Sinemalar da!