SPIDERGEDDON İle PS4’ün SPIDER-MAN’i Çizgi Romanlara Taşınıyor!

Marvel’ın yeni Spider-Man event’inde tıpkı Spider-Verse’de olduğu gibi bunda da birbirinden farklı Spider-Man’ler göreceğiz. Bu eventin adı ise Spidergeddon.

Geçtiğimiz haftalarda açıklanan bu eventten yeni haberler gelmeye devam ediyor. Gelen son habere göre ise bu eventte göreceğimiz Spider-Man’lerden bir tanesi PS4’ün Eylül’de çıkaracağı Spider-Man oyununda göreceğimiz olan Spider-Man! #0’da karakterle tanışacağız. Polygon‘un yaptığı haberin detaylarında aynı zamanda açıklanan kapak da bulunuyor. Bu sayının varyant kapağına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bu durum hem çizgi romanın satışlarını hem de oyunun satışlarını eminim etkileyecektir…

Spidergeddon
Spidergeddon’un kapak tasarımı sizce de oldukça hoş görünmüyor mu?

Serinin yazarlarından biri, Spider-Man’in PS4 oyunun arkasındaki isimlerden Christos Gage, çizimler Ghost Rider ve Carnage serilerinden tanınan Clayton Crain‘e ait.  Insomniac Games’in varyant kapaklarını yapan kişi, klasik Amazing Spider-Man (İnanılmaz Örümcek Adam) kapaklarından esinlenmiş.

Spidergeddon serisi, 26 Eylül’de piyasaya sürülecek bu da 7 Eylül’de çıkacak olan Spider-Man’in PS4 oyunundan 19 gün sonraya tekabül ediyor.