“SPACE JAM 2” BLACK PANTHER’in Yönetmenine Emanet

Space Jam 2  filmi merakla beklenmekte, filmden ilk tanıtım görseli paylaşıldı bile. 96 yapımı Space Jam’in devam filmi olacak olan filmden gelen ilk görselde, ilk filmin rüya takımı yeniden toplanıyor.

Takımın soyunma odasının görselinde Bugs Bunny, Duffy Duck ve Tweety gibi Looney Tunes çizgi film karakterlerinin tekrar sahada olacağını görüyoruz.

Yönetmen  Terence Nance, devam filmi geleneğini bozmuyor ve ilk filmin başrolü Michael Jordan’ın ardından devam filminde de başrolüne başarılı basketbol yıldızı LeBron James’i yerleştiriyor. Ünlü basketbolcu LeBron James daha önce Amy Schumer‘ın başrolünde yer aldığı Trainwreck filminde de oynamıştı. Filmin senaryosunda ise daha öncesinde Jason Bateman’ın yer aldığı Bad Words filminin senaristliğini üstlenen Andrew Dodge bulunuyor. Filmin yapımcıları arasında ise 2018’in en sevilen süper kahraman filmlerinden olan Black Panther’in yönetmeni Ryan Coogler var

Space Jam tam 230 milyon dolarlık gişe hasılatı yaparak tüm zamanların en çok kazanan basketbol filmi ünvanını taşıyor. Devam filmini merakla bekliyoruz. Bakalım uzay macerasının basketbol ile harmanlanan hali yeni şekliyle de aynı tadı verebilecek mi?