Sony, GHOSTBUSTERS’ın Animasyon Filmini Mi Hazırlıyor ?

Russo kardeşlerin yöneteceği Ghostbusters’ın yeniden çekilecek filminde Channing Tatum ve Chris Pratt’in oynayacağı konuşuluyordu. Ama en son duyumlara göre bu film askıya alındı. Yapımcı Ivan Reitman’ın tek teyit ettiği, Ghostbusters’ın yeniden çekilecek filmini Feig yönetecek olması. Senarist Drew Pearce ise hala diğer reboot fikirleri üzerinde çalıştığını belirtti. Bu açıklama da bize acaba Sony birden fazla Ghostbusters projesi mi planlıyor diye düşündürttü.

Screenshot_3
1984 yapımı Ghostbusters (Hayalet Avcıları) filminin oyuncuları

The Tracking Board’un Ghostbusters anime filmi ile ilgili yaptığı haber bu fikrimizi destekliyor. Ayrıca bu animasyon filmi Tom Pollock ve Ivan Reitman’ın yapacağı belirtiliyor.

Animasyon Ghostbusters filminin, orijinal filmin izinden gitmesi bekleniyor: bir grup bilim adamı gizmoları ve diğer cihazlarını kullanarak hayaletlerle savaşıyor. Feig’in kadınlardan kurulu yeniden yapımına bir köprü niteliği olabilir belki.

Paul Feig’ın Ghostbusters filminin 15 Temmuz 2016 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor. Diğer Ghostbusters filmleri şimdilik sadece söylenti.