REYNOLDS ve JACKMAN Yeni Reklamlarıyla Birbirlerine Ateşkes Çağrısı Yaptı

Ryan Reynolds ve Hugh Jackman sonunda “ateşkes ilan ediyoruz” dedi.

Yıllarca sosyal medya üzerinde birbirlerine atışmalı şakalar yapan iki oyuncu Reynolds ve Jackman artık buna bir son verip, kendi içecek firmaları için çektikleri reklam filmleri üzerinden birbirlerine ateşkes ilan etmeye karar vermişler. (Videoyu Ryan Reynolds’ın Twitter hesabında görebilirsiniz. Aşağıda da paylaşıyoruz)

Reynolds , 31 Ocak’ta Instagram’da şöyle yazdı: “Bir iyi niyet göstergesi olarak, şirketi Laughing Man Coffee için güzel bir reklam yapacağım. Sabırsızlanıyorum ”

Jackman da Instagram hesabında aynı fotoğrafı ve benzer bir başlığı paylaştı.

Reynolds, Laughing Man Coffee için bir reklam hazırladı. Jackman da Reynolds’un içki şirketi Aviation Gin için bir reklam filminde rol aldı.

Hugh Jackman videonun başında “Herkese merhaba, Ryan ve ben son zamanlarda sosyal medya  üzerindeki savaşımızda ateşkes ilan ettik ve birbirimiz için reklam yapmaya söz verdik” diyor.

Reynolds da şunları söylüyor. ” Kesinlikle öyle. 7/24, Hugh’un inanılmaz kahve firması Laughing Man için çalıştık. İnanıyorum ki o da Aviation Gin markası için 7/24 çalışmıştır. O zaman ben ilk başlayan olmak istiyorum, hadi gösterelim”

Ve Reynolds’ın Jackman’ın firması için çektiği reklam başlıyor.

Reklamda Deadpool yıldızı, Hugh Jackman’ın firmasında kahvenin nasıl yapıldığını anlatan güzel bir ses tonuyla arka planda konuşuyor.

“Hugh, böyle bir Hugh-roic şirketinin arkasında olabilir mi?” diye soruyor Reynolds. “Hm, doğru tahmin ettin. Arkadaşım Hugh Jackman. Laughing Man’i yaratan sevgi dolu ve sevecen adam. ”

Jackman şaşırıp “Vay canına, bu gerçekten profesyoneldi,” diyor, Reynolds da reklam bittikten sonra reklamın bir milyon dolara mal olduğunu belirtiyor.

Bunun üzerine Jackman, Reynolds’a henüz kendi çektiği reklamı göstermeye hazır olmadığını ve hala düzenlenmeye ihtiyacı olduğunu belirtiyor. Ama Reynolds bir anda “gösterelim” diyor. Ardından Jackman’ın çektiği reklam karşımıza çıkıyor.

Reklamda takım elbise giymiş ve deri koltukta oturan Jackman’ı görüyoruz ve masada bir şişe Aviation Gin bulunuyor.

Jackman kameraya doğru şu sözleri söylüyor “Ryan Reynolds tamamen kahrolası bir g*ttür  —”   “Cinler oldukça güzel, bir gün denemek zorunda kalacağım.”diye de ekliyor. Sonrasında şişeyi yan yatırıp masaya dökülmesini sağlıyor. Reklam burada sona eriyor.

Tabi bundan sonra Jackman reklamı gördükten sonra sersemlemiş gibi görünen Reynolds’a üzücü bir ifade ile
“Üzgünüm, ateşkesin gerçek olduğunu düşünmedim”  diyor.

Oyuncuların uzun süredir devam eden atışması, Jackman’ın  Reynolds’ın bir videosunu yayınladığı 2015 yılına dayanıyor .

O zamandan beri, 2009 yılında X-Men Origins: Wolverine’de başrol oynayan Jackman ve aynı filmdeki Reynolds, halka açık trollemelerine devam ettiler ve diğer yandan sosyal medyada eğlenmek için bir yol oluşturmuş oldular.

En son Aralık ayında, Jackman, arkadaşı Jake Gyllenhaal’ın yardımıyla Reynolds’u çirkin Noel kazağı partisine davet ettiler.