Söylenti: “DARK PHOENIX” ve “NEW MUTANTS” İptal Edilebilir

Gelecek yıl süper kahraman filmleri için bir başka büyük olacak, Marvel’dan Captain Marvel, Avengers 4 ve Spider-Man: Far From Home, DC’den Shazam ve Wonder Woman 1984. Hayranlar ayrıca iki X-Men filmi daha bekliyor. Fox’dan Dark Phoenix ve New Mutants. Ancak ortada bir söylenti dolaşıyor.

SHH forumlarından yazılan ve (ComicBookMovie) “güvenilir bir kaynak” dan bir söylentiye göre, Disney ve Fox’daki yöneticiler ya Dark Phoenix veya New Mutants’dan memnun değiller. Her iki film de,  birçok tekrardan geçiyor, özellikle New Mutants tarihi ikinci kez ileriye atılıyor.

New Mutants, ikinci bir Fox’un Fantastik Dörtlü faciası gibi olabilir. Josh Boone’un bu gibi büyük bütçeli filmlerle deneyimsiz olmasının, şirkete çok para harcattığının söylentileri de bu konunun içinde geçen söylentilerden.

0390239,
New Mutants

Hem Disney hem de Fox, sözde iki filmi de iptal etmeyi düşünüyorlardı, ve bu gerçekleşirse oldukça pahalıya mal olmuş bir utanç olur.

Ancak Bunların hiçbiri doğrulanmadı, bu yüzden hayranlar sadece spekülasyon olarak görmeli ve bunu gerçek olarak almamalıdır. Bu tür konularda çok sinirli ve toksik davranışlara bürünmedikçe spekülasyonlar eğlencelidir.

X-Men: Dark Phoenix ve New Mutants 2019’da bizlerle olacak. Şu anlık söylenen tarihler, DP için 14 Şubat, NM için ise 2 Ağustos.