“MONSTER HUNTER WORLD” PC ve PS4 Pro Karşılaştırması

PC versiyonu ilk duyurulduğundan beri beklediğimiz Monster Hunter World karşılaştırması sonunda karşımızda.

Monster Hunter World, PS4 ve Xbox One’da çok iyi görünüyordu diyebiliriz ancak bu, PC versiyonunun da nasıl olabileceğini düşündürtmüyor değildi bizlere. Özellikle frame-rate olarak bakacak olursak ve 60 fps ya da üstünde oyunu çalıştırmak isterseniz eğer bunun için yeterince iyi bir PC‘ye sahip kişiler olmamız gerekiyor diyebiliriz.

PC sürümü için sabırsız ama aynı zaman da kararsızsanız, konsollar ve bilgisayar arasında iyi bir karşılaştırmayı incelemek karar vermenize yardımcı olacaktır.

Aşağıdaki videoda, Arekkz frame-rate modunda çalışan PS4 sürümü ve PC‘nin maksimum ayarları arasında yan yana bir karşılaştırma sunuyor. Dahası, en yeni PC parçalarına sahip olmayanlar için video, PC’nin en yüksek ve en düşük ayarları arasındaki farkı da gösteriyor olması bizler için karşılaştırmayı çok daha güzel yapıyor diyebiliriz.

Bunun bir kare hızı karşılaştırması olmadığını aklınızdan çıkarmayın, ancak PC sürümü üzerinde daha sorunsuz, daha keskin çalıştığını görmek oldukça kolay.

Video’ya geçmeden önce Steam üzerinden oyunu ön sipariş verebilirsiniz diyelim ve Capcom tarafından bizlerden istenen minimum sistem gereksinimlerini de sizlerle paylaşalım.

Monster Hunter World
Monster Hunter World

Monster Hunter World PC sürümü Ağustos’un 9’u itibariyle yayınlanacak.

Oyun, film ve dizi delisi. Serzeniş ve serkeş bir hayat tarzını benimsemiş şahsiyeti ne müzahir.