MCU’da Keanu Reeves ve Dwayne Johnson’ı İzlemeye Hazır Mısınız?

Yaşadıkları, sürdüğü yaşam tarzı ve aldığı rollerle adeta tüm dünyanın sempati beslediği bir aktör haline gelen Keanu Reeves ve gişe rekorları kıran filmleri ve ”The Rock” adını kullandığı bir güreşçilik kariyeri de olan Dwayne Johnson favori geek’lik alanımız olan Marvel Sinematik Evreni’ne giriş mi yapacak? Bu konularla ilgili Marvel Stüdyoları başındaki Kevin Feige ve Endgame’in yönetmenlerinden Anthony Russo’nun bazı açıklamaları var. MCU’da Keanu Reeves veya Dwayne Johnson’ı görebilecek miyiz?

Spekülasyon dozu biraz daha yüksek olanla başlayalım, aslında bu biraz mizah da içeriyor. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen MTV Sinema ve Dizi Ödülleri gecesinde En İyi Film ödülünü alan Avengers: Endgame’in yönetmenlerinden Anthony Russo, gecede kendisine yöneltilen ”Dwayne ‘The Rock’ Johnson MCU’da kimi canlandırmalı?” sorusu üzerine ”The Rock’ın oynamasını en çok istediğim süper kahraman The Rock. O, onun en iyi versiyonu.” şeklinde bir yanıt verdi.

Twitter hesabında bunun haber yapıldığı bir gönderiyi alıntılayan Dwayne Johnson şunları söyledi: ”Bu rolü oynamak için doğdum. Gerçekten. Sizi bu gece arayacağım Russo kardeşler. MCU’ya hükmetme zamanı… sonsuza dek!”

MCU'da Keanu Reeves

Spider-Man: Far From Home‘a birkaç hafta kalmışken Marvel cephesinde röportajların ardı arkası kesilmiyor. Kevin Feige bir röportajda kendisine sorulan ”Keanu Reeves ile MCU’da bir rol için hiç görüşme yaptınız mı?” sorusuna Feige gülerek ”Neredeyse yaptığımız her film için onunla görüşüyoruz. Keanu ile konuştuk, MCU’ya katılacak mı veya ne zaman katılacak bilmiyorum ama bunu yapmanın doğru yolunu bulmak istiyoruz.” yanıtını verdi.

Sizler Reeves ve Johnson’ı MCU’da kimler olarak görmek isterdiniz? Sizce bu aktörler MCU’yu daha da yukarılara taşır mı? Görüşlerinizi bize iletip yazılarımızı arkadaşlarınızla ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.