‘Legends of Tomorrow’ Dizisinden Yeni Fragman Geldi

CW’nun 21 Ocak’ ta başlayacak yeni dizisi Legends of Tomorrow‘dan bir fragman yayınlandı.

Dizinin kötü adamı, ölümsüz Vandal Savage (Casper Crump)’ın zamanda değişiklikler yapmasıyla birlikte meydana gelecek distopik gelecek gözler önüne seriliyor. Dizide Batman ve Superman’ e de göndermeler yapılıyor.

Legends of Tomorrow
Legends of Tomorrow

Legends of Tomorrow fragmanında White Canary (Caity Lotz), Firestorm (Victor Garber ve Franz Drameh), Ray Palmer (Brandon Routh), Hawkgirl (Ciara Renee), Hawkman (Falk Hentschel), Prison Break’ in meşhur kardeşleri; Wentworth Miller ve Dominic Purcell de Captain Cold, Heat Wave karakterlerini canlandırmakta. Liderleri, zaman yolcusu Rip Hunter (Arthur Darvill) ile biraraya gelerek maceralara atılıyorlar.

Gelecekle ilgili öngörümlerde genellikle kaynakların kıt olduğu, sıkıyönetimlerin, adaletsizliğin ve keşmekeşin hüküm sürdüğü distopik bir dünyadan söz edilir. İşte bu dizide distopya kavramına ek olarak zamanda yolculuk da işin içine giriyor. Bu açıdan konusu itibariyle Legends of Tomorrow ilgi çekmeyi başarıyor. DC severleri memnun edecek, tadından yenmez, çıtayı yüksek tutan ve hiçbir bölümde ‘’düşmeyen’’ bir dizi ile karşılaşmamız dileğiyle..

https://www.youtube.com/watch?time_continue=174&v=c7LlmaFg0lw
Fanzade.com editörü