FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Legendary Digital Studios, LIFE IS STRANGE Filmi Hazırlığında

2

Dontnod Entertainment ve SquareEnix tarafından geliştirilen bölümlü grafik macera video oyunu Life Is Strange’in, Legendary Pictures’ın Digital Stüdyoları’nda film uyarlaması yapılacak.

Hollywood Reporter’ın haberine göre Legendary Digital Studios,  Life Is Strange filmi yapmaya hazırlanıyor. Legendary Pictures bu özel bölümde web serisi yaratmaya odaklanıyor ve YouTube ünlüleri Grace Helbig ve Hannah Hart’ın baş rolde oldukları uzun metrajlı Electra Woman & Dyna Girl filminin yanı sıra iki tane Dead Rising uyarlaması yaptı.  Legendary,  Skulls of the Shogun ve yaklaşan  Sonic the Hedgehog gibi animasyonlaştırılmış filmlerle tanınan DJ2 Entertainment ile ortaklık yapıyor. Yönetmen ve senarist arayışı ise devam etmekte.

SquareEnix ve Dontnod geçtiğimiz günlerde Life is Strange’in ilk bölümünü PC, Xbox 360, Xbox One, PS3 ve PS4 platformları için ücretsiz yaptı. 

Life is Strange Konusu: 5 parçadan oluşan  Life is Strange’in hikayesi seçim ve sonuçlarla bir devrim yapmaya odaklı ve oyuncular oyunda zamanı geri sararak, geçmişi, şimdiyi ve geleceği etkileyebiliyor. Siz, eski arkadaşı Chloe zamanı geri sarmayı keşfettiğinde onu kurtaran fotoğrafçılık son sınıf öğrencisi Max’i yönlendirmektesiniz. İkili, okul arkadaşlarının aniden ortadan kayboluşunun ardındaki sır perdesini araladıklarında, kendilerini Arcadia Bay’in karanlık tarafında bulurlar. Bu arada Max’in önsezileri başlar ve bir yandan da gücünün içeriklerini anlamak için uğraşır. Çabucak öğrenmesi gereken şey ise bazen geçmişi değiştirmenin gelecekte yıkıcı etkilerinin olabileceğidir.

Fanzade Destek
2 Yorumlar
  1. Mert Kaan Özdemir diyor

    Mükemmel Oyunu oynamayanların oynamasını öneririm yada youtubede videosunu izleyebilirsiniz…

    Oyunu Zaten Film Gibiydi Filmi Çıkarsa Tavan Yapabilir…

  2. Hei Ackerman diyor

    OHA LAN ÇIKARSA CİDDEN BÜYÜK Bİ ETKİ YARATABİLİR OYNAMAYANLAR BU ”OYUNU” (!) KESİNLİKLE OYNAMALI.

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.