2016’nın BlizzCon Sanal Biletleri Satışa Çıkmış Durumda

BlizzCon’a gitmek isteyenlerin evlerinden fuardaki her şeyi görebilmeleri için sanal biletler tekrar satışta.

Biletler iki gün önce 39.99$’dan satışa çıktı. Biletle BlizzCon 2016 panellerinden video yayınlarını, geliştiricilerle yapılan röportajları, galanın kapanış seremonisini sunuyorlar. Talep üzerine gösteriden sonraki üç hafta için tüm ana sahne videoları, panel sahnesi etkinlikleri izlenebilecek.

BlizzCon 2016, 4-5 Kasım tarihleri arasında Anaheim Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Kongre biletleri Nisan ayında satışa çıktı ve uzun süre önce tükendi.

Sanal bilet hem sanal hem de fiziksel öğelerden bir demet, ayrıca World of Warcraft, Overwatch, StarCraft 2, Diablo 3, Heroes of the Storm ve Hearthstone oyunlarından oyun içi güzellikler sunuyor.

BlizzCon’un özel çantası kişisel olarak kongreye katılamayanlar için tekrar satışta olacak; sanal bilet sadece kişisel olarak katılanların ön sipariş verebildiği bu çantalar için aynı işlevi görecek ve aynı şekilde 10 Ekim- 6 Kasım arası kongrede satılacak olan resmi ürünleri de alma imkanı sağlayacak.

Bilet almayanlar için Blizzard ücretsiz olarak fuarın açılış seremonisini ve esport etkinliklerini orada yayımlayacak.  DirecTV de 39.99$’a, takipçilerine sanal bilet ve sahip olduğu aynı içerikleri vaat ediyor.