Karanlığın Elli Tonu Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

Sinemalara çıktığı anda beraberinde büyük tartışmaları da getiren Grinin Elli Tonu, bütün tartışmalara rağmen hem uyarlandığı L. James’in kitaplarının satış rakamını yükselten  hem de beyaz perdede büyük başarı yakalayan bir eser.

Özellikle filmin başrollerinde olan Jamie Dornan ve Dakota Johnson ikilisinin mükemmel performansı gerçekten başarılıydı. Ayrıca ünlü yönetmen Sam Taylor-Wood sinemaya farklı bakış açısıyla yakaladığı başarıyı hak etmekteydi. Filmin bu denli büyük başarı yakalaması tabii ki en çok yapımcılarını sevdirdi. Serinin ikinci filmi için hemen harekete geçen yapımcılar devam filmini getirmekte gecikmedi. Karanlığın Elli Tonu filmini piyasaya çıkarmaya karar verdi.

İşte serinin ikinci filmine ait fragman karşınızda;

Başrollerini ilk filmde olduğu gibi Jamie Dornan ve Dakota Johnson’un üstlendiği film, daha ilk fragmanından anlaşılıyor ki yine büyük ses getirecek. Dram ve romantizm türündeki ikinci filmin yönetmen koltuğuna ise bu sefer Kusursuz Yabancı ve Saplantı gibi yapımlardan tanıdığımız James Foley oturuyor. Bakalım böylesi büyük tartışmalarla dolu geçen serinin yeni filmi nasıl olacak bekleyip göreceğiz.