CAPTAIN MARVEL Filminde JUDE LAW “MAR-VELL” Rolünde Olacak Mı?

Captain Marvel gelecek yıl vizyona girecek ve hayranlar 1990 yılının MCU’daki görünümünün nasıl olacağını görmek için heyecanlılar. Filmde Nick Fury, Phil Coulson‘un ve Ronan the Accuser‘ın daha genç versiyonlarının görüneceği biliniyor ve bu da yapımı Marvel Stüdyoları’ndan daha çok yıldızla hazırlanmış hikayelerden biri haline getiriyor. Rolü açıklanmayan Jude Law’ın filmde rol alacağı için hayranlar heyecanlı ve karakterin Mar-Vell olacağını düşünenler var.

Entertainment Weekly ‘e konuşan Law, bu konuda net açıklama yapmaktan çekiniyor.Açıklama olacak, ancak şu an değil. Bu, hemen öğrenmek isteyen hayranları rahatsız edebilir, bu yüzden geri kalanımız yeni bir fragmanı beklemek zorunda kalacaklar.

MAR-VELL

Mar-Vell, Carol Danver’ın hikayesinin büyük bir bölümünü oluşturuyor. DNA’sı bir kazadan sonra Carol’a geçiyor, bu da ona uçuş, süper güç, enerji emilimi ve daha fazlası dahil olmak üzere bazı yetenekler veriyor. Film, Miss Marvel dönemini kısaca atlasa da, Kaptan Marvel namını almadan önce Miss Marvel’dı

Şimdi, Law’dan daha fazla açıklama için bekliyoruz.

Captain Marvel, 8 Mart 2019’da sinemalarda olacak.