Jack ve Fasulye Sırığı, Gigantic Olarak Geliyor

Gigantic

Disney’i seviyorsanız ya da sahip oldukları o tüm güzel eşyaları merak ediyorsanız Disney D23 Expo, Anaheim’da devam ediyor. Sadece Marvel ve Star Wars hayranları için değil, eğer Disney in klasik animasyonlarını seviyorsanız sizin için de pek çok şey var. Disney bazı şaheserlerini klasik masallardan esinlenerek yaptı. Jack ve Fasulye Sırığı‘nı ele alarak tekrar büyük bir eser çıkartmayı planlıyorlar.

Gigantic
Jack ve Fasulye Sırığı

Disney Animation Panel’de ortaya çıktığına göre Gigantic, Jack’in sihirli fasulye sırığına tırmanıp bir devle karşılaştığı klasik hikâyeden yola çıkılarak hazırlanacak. Tabi farkları olacak mesela tek dev ile değil bir devler dünyası ile karşı karşıya gelecek. Ve bu yolculuğunda 18 metre boyundaki Inma ile arkadaş olacak ve ona evinin yolunu bulmada yardımcı olacak.

Gigantic’te farklı türlerde devler olacak mesela Inma’nın 2 katı büyüklüğündeki hikayenin kötü karakteri fırtına devleri gibi. Jack karakteri de genç değil yetişkin bir adam olacak. Bu da Jack ve Inma arasındaki ilişki ye odaklanarak için önemli.

Gigantic’in  2018 de hazır olması bekleniyor.