FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

SPIDER MAN: INTO THE SPIDER-VERSE En İyi Animasyon Ödülünü Kazandı

0

Sony Pictures Animation'ın Spider-Man: Into the Spider-Verse animasyon filmi bu yılki 76. Altın Küre Ödülleri'nde "En İyi Animasyon Film Ödülü"nü kazandı.

Filmin yapımcısı ve yazarı Phil Lord, Black Panther oyuncuları tarafından takdim edilen ödülü alırken "Bu ödülü kazandığımız paralel bir evrendeyiz." şeklinde bir espri yaptı.

Avi Arad golden globe ile ilgili görsel sonucu

"Böyle sıra dışı bir filmi fark ettiğiniz için teşekkür ederim. Bu çok komik – şu insanlara da bir bakın –  başta yönetmenlerimiz Bob Persichetti, Peter Ramsey, ve Rodney Rothman olmak üzere bir çok film yapımcısı ile bir arada olmak çok güzel."

INTO THE SPIDER-VERSE
INTO THE SPIDER-VERSE

Yapımcı Chris Milller da Spider-Man: Into the Spider-verse yapımcıları Avi Arad ve Amy Pascal'a ödülleri takdim edilirken teşekkür etti.

En İyi Animasyon Film Ödülü'nü ilk kez 2007 yılında  "Cars" filmi kazanmıştı.

En İyi Animasyon Filmi kategorisindeki diğer filmler de sırasıyla İnanılmaz Aile 2, Wreck-It Ralph 2, Mirai, ve Köpek Adası filmleriydi.

İnanılmaz Aile 2 tüm bu filmler arasında ödülü kazanma ihtimali en yüksek filmlerdendi.

Şimdi de 24 Şubat 2019'da gerçekleşecek 91. Akademi ödüllerinde bu iki filmin En İyi Animasyon Filmi Oscar'ı için yarışmasını bekliyoruz ve sonucu merak ediyoruz.

 

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.