STAR WARS: KLON SAVAŞLARI Bu Yıl Ekranlara Geri DÖNÜYOR

Star Wars Klon Savaşları yedinci ve final sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Dizi , bir Star Wars animasyonunun ne kadar iyi olabileceğini bizlere altı sezon boyunca kanıtlamıştı.

4 yıllık bir aradan sonra, Cartoon Network dahi iptal etmişken tekrar ekranlara dönmesi hepimizi şaşırttı. Bu animasyon dizisinin tüm takipçileri de hak ettiği gibi bir final sezonu olacağı ve soru işareti kalmadan bitirileceği konusunda hem fikir.

THE CLONE WARS’ın İptal Sebebi London Comic-Con’da Açıklandı

Yeni sezonda neler olacağına dair detaylar henüz gizemini korusa da, dizinin bu yıl içerisinde ekranlarımızda olacağının garantisini veriyoruz. Elbette ki bu durumda hepimizin beklediği şey favori karakterlerimizi tekrardan animasyon olarak görebilmek.

Star Wars Klon Savaşları
Star Wars Klon Savaşları

 

Dave Filoni ise Star Wars Klon Savaşları ‘nın ekranlara geri dönmesi hakkında şunları söyledi:

“Kişisel olarak, benim için çok değerli. Bir hikaye anlatıcısı olarak, hikayenin son parçalarını birleştirebilme fırsatı çok değerli. Bu fırsat Klon Savaşları’nda noktalanmamış şeyleri bitirmeme yardımcı olacağı için mutluyum. Bu mutluluğu da yıllarca birlikte çalıştığım insanlara yansıtıyorum. George’dan öğrendiğim şeyleri pekiştiriyor. Bence Klon Savaşları’nda çalışmış ekibimiz de aynı şeyleri hissediyor.”

Kaynak: WGD