Vader’s Vault Tarafından Yapılan Gerçekçi Işın Kılıcı Satışta!

Star Wars’un efsane silahı ışın kılıcını bilmeyeniniz yoktur sanırım. Pek ilgi gören bu silahın oyuncakları ülkemizde bile satılmakta yıllardır. Hele son filmin çıkışı ile beraber Kylo’nun özel ışın kılıcını her oyuncakçıda görür olduk.

Pek tabii ufak bir sıkıntı var ki; oyuncaklar azıcık dandikti. Işık yanmamasından tut, kapanıp açılmasındaki takılmalarına kadar. Ses de çıkartmıyordu zaten. Biz Star Wars sevenler, ya onunla kendimizi avutuyor ya da yüklü bir miktar ile nadir bulunanlardan alıyorduk. Eğleniyor muyduk? Evet. Ama kim daha iyisini istemez ki?

Ve 1 Mayıs itibari ile Vader’s Vault daha iyisini halka duyurdu ve 4 Mayıs’ta satışa sundu. Birçok mükemmel ışın kılıcı tasarımlarıyla tanınan Vader’s Vault, işlerinde bir adım öteye giderek filmde gördüğümüz ışın kılıçlarına yaklaşacak seviyede gerçekçi ışın kılıcı üretimine başladılar. 549 Dolardan satışa sunulacak bu ışın kılıcında tam ışıklandırma ve Plecter Labs tarafından yapılan ses ve silah parçaları bulunmakta. Ayrıca, müşterilerine diğer hiçbir firmanın tam olarak sunamadığı bir şey de sunmaktalar; ışın kılıcı çekirdeğini, yani rengini seçme. Bu basit renkler (kırmızı, yeşil, mavi vs) olabileceği gibi, 39 dolar ekleme ile daha parlak ve farklı renkler seçme imkanına sahipsiniz.

Maalesef ki sınırlı sayıda satışa sunulan bu mükemmel ışın kılıçları, şuan için stokta gözükmüyor. Ama kim bilir, belki yakında bu büyük ilgi sebebiyle satışları tekrar açarlar. Sitelerinden takip edebilir; veyahut beğenileceğiniz diğer ışın kılıçlarından birini hemen satın alabilirsiniz.