Herkes Onu Öldürmek İstiyor: JOHN WICK 3’ten Yeni Fragman!

İlk filmi 2014 yılında gelen ve başrolünde Keanu Reeves bulunan aksiyon, suç türündeki John Wick serisinin yeni filmi ”John Wick: Chapter 3 – Parabellum”dan ikinci fragman ve karakter posterleri yayınlandı.

Son yıllarda aksiyon filmlerine yeni bir soluk getiren, gerçekçiliği ile takdir toplayan ve sevilen oyuncu Keanu Reeves’u başrolünde bulundurmasıyla kendine özel hayran kitlesini oluşturan serinin yeni filminin fragmanlarından da yine aksiyon dozunun hiç eksilmediğini anlıyoruz. Film 17 Mayıs‘ta vizyonda olacak.

Birçok ünlü oyuncuyu geçmişinde barındıran seride Reeves, Ian McShane ve Laurence Fishburne’ün yanına bu filmde Halle Berry katılıyor. Berry, son rol aldığı film olan Kingsman’in ikinci filmi Altın Çember’de de kendini bolca aksiyonun içinde bulmuştu. Filmin yönetmen koltuğunda ise ilk iki filmde olduğu gibi eski dublör Chad Stahelski oturuyor.

Filmin konusu internet sitesinde şöyle açıklandı: Adrenalin dolu bu aksiyon serisinin üçüncü filminde, yetenekli suikastçı John Wick (Reeves) kafasına konulan 14 milyon dolarlık bir fiyat etiketi ve peşinde ödül avcısı katiller ordusuyla geri döndü. Karanlık bir uluslararası suikastçı loncasının (High Table) bir üyesini öldürdükten sonra Wick bu örgütten afaroz edildi. Ama dünyanın en acımaz katilleri hala onun her hamlesini izliyor.

Filmden karakter posterleri de yayınlandı:

Keanu Reeves ayrıca geçtiğimiz gün paylaştığı bir videoda sevilen seri Bill ve Ted’in de uzun yıllar sonra gelecek üçüncü filminin müjdesini verdi.

Ülkemizde de çok sayıda takipçisi bulunan, Matrix ile gönlümüzde taht kuran, acıklı bir hikayesi ve mütevazi bir yaşamı olan Keanu Reeves’un bu yeni filmi için siz de heyecanlı mısınız? Sizin yeni filmden beklentileriniz neler? Yorumlarda görüşlerinizi bizimle paylaşın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.