Elmanın Bir Yarısı Sony’i, Diğer Yarısı da Disney’i İlgilendirmekte! – “Eren TAN” Köşe Yazısı

Önce Disney Cephesi Hakkında Haberli Fikirlerim…

Marvel’ın en çok sevilen karakterlerinden Karınca Adam 3, bu yılki Marvel etkinlikleri sırasında hiç bahsedilmedi. İnsanlar en kötüsünden korkuyorlardı ve belki de Wasp’ın hikâyelerinin bir devamı olamayacağını düşünüyorlardı. Ancak Paul Rudd, taraftarlara beraber bunu gerçekleştirmeleri gerektiğini söylüyorl. Daha önce doğrulanmış bazı söylentilere neden olan Twitter kullanıcısı Charles Murphy, Marvel Sinema Evreni için olası muhtemel olaylar listesini yayınladı.

Karınca Adam 3 için 29 Haziran 2022 tarihinde yer ayrıldı. Ve bu henüz resmileşmemiş olsa da, kesinlikle doğru olacağını umuyorum. Bir sonraki büyük takım filmi başka bir tür Yenilmezler’e ait olacak olması; ister Karanlık isterse Genç olsun. Ama hangisi olacağını henüz bilemiyoruz maalesef. Ama Scott’ın (Yani Paul Rudd) kızı Cassie de (Yani Emma Fuhrmann) bir kahramanlığa bürünerek gençlerden oluşan bir takıma girerse artık onu Genç Yenilmezler (Young Avengers) adlı takımda görebiliriz ancak… Yalnız Karınca Adam 3 bir beyaz perde ürünü olacak iken, Genç Yenilmezler’in bir Disney+ dizisi olma ihtimali biraz yüksek hani…

Elmanın Diğer Yarısında Bir DVD Buluşması..!

Örümcek Adam’ın en yeni serisi, Venom ve bir Sony animasyonu olan Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde filmleri bir Blu-ray kutusunda buluştu! Bu kesinlikle Sony’nin tarafındaki ilginç bir hareket! Ancak bu gerçekten harika bir koleksiyon ve kesinlikle bu filmlere sahip olmayan biri için mutlaka alınması gereken bir şey. Dört farklı filmin bir arada olduğu tekli steelbook’un fiyatı ise ABD’de sadece 57 Dolarlık bir etikete sahip olacak. Yine de 3 Aralık’ta piyasaya sürülmeye ayarlandı, bu yüzden beklemeniz gerekecek!

“Eğer şahsi fikirlerime gelecek olursanız; Tom Hardy, Michelle Williams, Woody Harrelson ve “Shriek” rolü için şu an söylenti aşamasında kalan Naomie Harris’in yer alacağı Venom 2 filminin 2 Ekim 2020 tarihinde vizyonlara gireceğini söz etmiştik. Ama olur da gizli sahnelerinde bir sonraki filme kapısını aralarsa, Venom 3 ile ilgili kişisel yorumlarım olacak. Madem Örümcek Adam’ın üçüncü devam filmi 16 Temmuz 2021 tarihinde çıkacak, o halde Venom’un üçüncü filminin 2022’de çıkacağına dair küçük bir hayal kuralım. Benim beklentim; Venom 3’ün ya 7 Ekim 2022, ya da 14 Ekim 2022 tarihinden birisini seçmeli. Çünkü Örümcek Adam hiç Temmuz ayından ayrılmak istemiyor anlaşılan. O halde Venom serisinin Ekim’den ayrılmamasına dair ümidimi ediyorum.”