Robert Downey Jr.’lı DOLITTLE Filminden Haberler Var

dolittle

Bugün size Robert Downey Jr. ’ın rol aldığı Dolittle filmi ile ilgili birkaç haber getirdik. Daha önceki yapımda  görmediğimiz birkaç yeni hayvanla ve onlarla ilgili şakaların olduğu bir video yayınlandı. Gayet eğlenceli olan bu videoyu izlerseniz filmle ilgili bir iki fikriniz olabilir. Eddie Murphy ’li 2001 yapımı Doktor Dolittle filmini izlemiştik. Çok keyifli bir film olarak hatırlıyorum. Hatta Ata Demirer’in de bu filmden esinlenerek hazırladığı bir film de vardı. Yeni gelen bilgiler ile de Downey Jr.’ın filme yeni bir tat kattığı ortada. Bence çok eğlenceli ve güzel vakit geçirebileceğimiz bir film bizleri bekliyor. Peki filmin konusu tam olarak neydi diyenlerdenseniz yazımızın devamına bekleriz.

Dr. John Dolittle 19. yüzyıl İngiltere’sinde kendi yüksek duvarlarının arkasında kendi başına yaşamaktadır. Onunla konuşan ve ona arkadaşlık yapan şeyler çeşitli egzotik ülkelerden gelen hayvanlardır. Bu sakin hayatı genç kraliçe Victoria’nın ciddi şekilde hastalanması ile sekteye uğrar. Kraliçeyi kurtarmak için bu garip doktor ve arkadaşlarından yardım istenir. Doktor Dolittle ve hayvanları masalsı bir maceraya atılır ve gizemli bir adadaki tedaviyi bulmaya gider.

Filmde ünlü doktoru Robert Downey Jr. canlandıracak. Oyuncuya sesleri ile Tom Holland (Spider Man: Far From Home), Octavia Spencer (The Help), Emma Thompson (Saving Mr. Banks), Rami Malek (Bohemian Rhapsody) gibi usta oyuncular eşlik edecek.

Doktor Dolittle’ı seneye 17 Ocakta sinemalarda göreceğiz. Sömestr tatili dönemine denk gelen çıkış tarihi ile hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden bu film bize güzel vakit geçirtmeyi vaat ediyor.

 

https://www.youtube.com/watch?v=vgoXIosFpuw&feature=emb_title