DEADPOOL’un Yaratıcısı,”Reynolds, Green Lantern’de Tekrar Oynamalı” Dedi

Süper kahraman filmleri artık her yerde. Eğlence dünyasında çizgi roman üslubu kullanmak en çok kâr getiren olmaya başladı. Hayranlar sevdikleri karakterlerin aksiyonlarını, maceralarını ve eğlencesini sinemalarda görebilmeyi çok seviyor. Peter Dinklage, Josh Brolin ve Ryan Reynolds gibi bazı isimler de çizgi roman karakterlerine dair birçok rolü canlandırdı.

Ryan Reynolds, Deadpool ile ünlenirken aslında 2011 yılında Green Lantern’di. Üzerinden çok zaman geçmemiş bir proje olmasına rağmen adından söz ettirmişti. Bu yüzden de Deadpool’un yaratıcısı Rob Liefeld, Reynolds’ın Green Lantern’e geri dönmesi için geçtiğimiz günlerde şunları söyledi:

“Size yemin ederim ki Ryan’ı Green Lantern olarak tekrar görmeyi çok isterim. Pozitif tepkilerle karşılaşacağımızı düşünüyorum. Dediğim gibi, bu harika bir şey olabilir.”

Deadpool’un en popüler çizgi roman karakterlerinden birisi olmasına rağmen Deadpool’un yaratıcısı Rob Liefeld hala Ryan Reynolds’un DC’ye geri dönmesine dair umutları var. Lantern’lerin DC’de ne zamandır olmadığını göz onunda bulundurursak aslında çok haklı.

DEADPOOL'un Yaratıcısı

Eğer her şey planlandığı gibi giderse Green Lantern Corps. 24 Temmuz 2020’de sinemalarda olacak.

Kaynak: Cinemablend