DEADPOOL 3’te DWAYNE JOHNSON Mı Olacak?

Daha önce de ünlü aktör Dwayne ”The Rock” Johnson‘ın MCU‘ya olası girişi ile ilgili bir haber yapmıştık. Bugün de elimizde başka bir spekülasyon var. Yaptığı filmler vizyona girdiği zaman gişeyi alt üst eden Johnson, Hollywood’un en büyük yıldızlarından biri; Marvel Stüdyoları ise son yıllarda adından en çok söz edilen filmleri yapıyor. Böyle olunca bu iki devi bir şekilde bir araya getirmek gerekiyor. Peki Deadpool 3’te Dwayne Johnson olacak mı?

Disney’in FOX’u satın almasıyla film hakları Marvel Stüdyoları’na geçen anti-kahramanımız Deadpool‘un yaratıcılarından çizgi roman yazarı Rob Liefeld geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımda kendi yarattığı karakterlerden bir başkası olan Garrison Kane‘i MCU’da canladırmak üzere The Rock’a çağrıda bulundu: ”Sevgili Rock, sen ve tanıdık bir dost arasındaki muhteşem uyuma bakacak olursak sanırım bundan sonra atılacak en doğru adımın MCU’nun gelecek Deadpool yapımlarında Garrison Kane olarak yer almandır. X-Force #2’de onu tanıttığımdan beri milyonlarca çizgi roman hayranı onun maceraları ile coşuyor ve sen onu oynamak için doğmuşsun. Arkadaşın, Rob.”

DEADPOOL 3'te DWAYNE JOHNSON
Rock ve Deadpool

Burada yazarın bahsettiği şeyi açıklayacağız ancak önce bir SÜRPRİZBOZAN uyarısı: Hobbs ve Shaw ile ilgili hiçbir şey öğrenmek istemiyorsanız sonraki paragrafa atlayın. Deadpool’u canlandıran Ryan Reynolds, Hızlı ve Öfkeli serisinin bir yan ürünü olan bu filmde birkaç sahnede küçük de olsa rol aldı.

The Rock’da Twitter üzerinden Rob’un paylaşımın alıntılayarak şunları yazdı: ”Sevgili Rob, teşekkürler amigo. Doğru, tanıdık arkadaşımızla Hobbs ve Shaw’da mükemmel bir uyumumuz var. Karakterleri yaratığından beri Garrison Kane, Deadpool ile nasıl başa çıkıyor?”

Sizler Rock’ı MCU’da kim olarak görmek istersiniz? Hobbs ve Shaw’u nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bize iletip daha hızlı büyüyebilmemiz için yazılarımızı sosyal medya hesaplarınızda ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. 

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.