DEADPOOL 2’Den Yeni Fragman Karşımızda, CABLE Yakıyor!

 

 Heyecanla beklediğimiz Deadpool 2’den yeni fragman geldi!

Merc with a Mouth tam kendini özletmeye başlamışken, Super Bowl’da reklam vermediklerini de düşünürsek, 20th Century Fox bizi sevindirdi ve Deadpool 2’den yeni fragman geldi. 18 Mayıs’da çıkacak filmin fragmanı aksiyon dolu. Lafı uzatmadan hemen fragmana geçelim:

Fragmanda ilk filmin sonunda geleceğini öğrendiğimizden beri düzgünce görebilmek için beklediğimiz Cable‘ı bol bol görebiliyoruz. Biraz da Domino‘yu görme şansımız oluyor. Başlarda bir aksiyon filmi gibi başlayan fragmanı Deadpool, Deadpool olduğu için, durdurup, kendi tarzında devam ettiriyor, aksiyon figürleri ile. Daha sonrasında ilk filmden hatırladığımız karakterlerle beraber ikinci filmde göreceğimiz karakterleri de görüyoruz. 2 dakika 10 saniyede gördüğümüz kadarı bize güzel bir film olacağını gösteriyor diyebiliriz.

Wade Wilson rolünde Ryan Reynolds, serinin ikinci filminde Deadpool’a Josh Brolin tarafından canlandırılacak olan Cable ve Zazie Beetz’in canlandıracağı Domino eşlik edecek. Aynı zamanda Jack Kesy, filmin kötü adamı olarak kadroya dahil oldu. Hangi karakteri canlandıracağı belli olmasa da “Black” ismiyle bilinen Tom Cassidy‘yi canlandıracağı söyleniyor.

Filmde ayrıca  Morena Baccarin (Vanessa), TJ Miller (Weasel),  Leslie Uggams(Blind Al), Stefan Kapičić (Colosus), Briana Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead) ve Karan Soni (Dopinder) da olacak. 18 Mayıs 2018’de sinemalara gelecek olan Deadpool 2′yi heyecanla bekliyoruz.