Daisy Ridley, Lara Croft Rolü İçin Teklif Aldığını Kabul Etti

Star Wars: The Force Awakens’ın yıldızı Daisy Ridley, yakında gelecek olan  Tomb Raider’ın yeniden yapım filminde Lara Croft’u oynayacağı söylentileri üzerine,kendisine rol teklifi geldiği  iddiaları kabul etti.

Empire Awards’ta Hollywood Reporter’a konuşan Ridley, daha önce Angelina Jolie tarafından canlandırılan rol için, “Görüşmeler devam ediyor.Ama birinin bana, “Rolde seni görmek istiyorum, hadi kabul et!”, demesine ihtiyacım var.’’ dedi.

Star Wars Episode VIII’in çekimlerinin devam etmesi sebebiyle başka bir rol çin vakti olacak mı sorusuna da: “Kesinlikle vaktim var,takvimimi doldurmaya çalışıyorum.” dedi. Henüz eline senaryonun geçmediğini de sözlerine ekledi.

Hollywood Reporter, Star Wars’un yıldızlarından John Boyega ile de bir röportaj yaptı. Konuyla ilgili Boyega şunları söyledi:

“Tomb Raider oyununu oynadım ve yeni bir soluk getirdiğini düşünüyorum. Film de zannediyorum ki bu yoldan gidecektir.Ben Daisy’ye, “Bu sensin, rolü kesinlikle almalısın ve Lara Croft olabilirsin’’ şeklinde bir mesaj yazdım.  Bence Daisy Lara Croft’u oynamalı.”