CAITLYN JENNER, Bir MARVEL Kötüsünü Canlandırmak İstiyor

Marvel filmleri, gerçekten büyük gişe hasılatlarına sahip en başarılı filmler arasında yer alıyorlar. Bu nedenle birçok aktör ve aktris de bu filmlerde rol almak istemekte. Bu seferki istekli kişi ise, Caitlyn Jenner.

Kendisi önceleri Kim Kardashian‘ın üvey babası Bruce Jenner olarak bilinmekteydi. Birkaç yıl önce geçirdiği bir operasyonla kadın olan Jenner, adını Caitlyn olarak değiştirdi. Variety‘e konuşan Jenner, bir Marvel filminde kötü karakter olarak rol almak istediğini, bunun hayalini taşıdığını belirtti.

Jenner, “Bir Marvel filminde görebileceğiniz en kötü kadın karakteri oynamak istiyorum” dedi ve ekledi. Sadece makyaja ve kostüme ihtiyaç var. Zaten kalın bir sese sahibim.

Çoğu insan Jenner’i, Kardashian ailesinin bir parçası olarak geçirdiği sürede tanıdıysa da, Jenner oyunculuğa yabancı değil. Jenner, 1980’lerin başlarında TV için yapılmış bir polis dizisinde   Memur Steve McLeish olarak rol almıştı.

bruce jenner ile ilgili görsel sonucu

Jenner ayrıca Superman için seçmelere katılmış ve sonunda ikonik rol için Christopher Reeve‘e yenilmiş. Jenner’ın bir yandan erkeklik ile savaş halinde olduğu için seçilmemesinin kendi açısından rahatlatıcı bir şey olduğunu da söylüyor çünkü Superman belki de erkekliğin en görünür temsili sayılabilir.

miss sinister ile ilgili görsel sonucu

 

Sizce Jenner, hangi role uygun olabilir? Marvel evreninde birçok kadın kötü karakter mevcut. Tabi bu sinematik evrendeki  karakter haklarına bağlı. Thor: Ragnarok’ta Cate Blanchett, Hela rolünün üstesinden bir hayliyle gelmişti. Belki Caitlyn Jenner, X-Men filmlerinde kendine bir yer edinebilir. Belki Mister Sinister klonu olan Miss Sinister olabilir? Ne dersiniz?