BRIGHTBURN’ün Yeni Posteri Geldi: Korkunç Superman’e Son Aylar

Senarist ve yapımcı kadrosunda deneyimli kişilerin olduğu Brightburn filmi için yeni  bir poster yayınlandı.

Biz süper kahramanları hep iyi biliriz. Zaten kahraman demelerinin asıl sebebi de bu değil mi? Onlar dünyamızı kötülerden korur, adalet için savaşır ve insanları savunurlar. Bu yüzden kurgusal bir süper kahramanın insanlar arasında yaşaması fikri insanlara pek zararlı gelmez. Bunun sebebini düşündüğümüzde alışılageldik çizgi roman senaryolarının bize bu karakterlerin etik kuralları içinde yaşayan, çoğunlukla gizli kimliklerini afişe etmeyen ve doğru tarafta yer alan kişiler olduğunu göstermeleridir.

Ama ya bunun zıttı bir durum gerçekleşirse?

İşte Brightburn‘un hikayesi de bunu konu alıyor. Bu korku filminde uzaydan dünyaya düşen bebek çiftçi bir aile tarafından evlat edilirse ve bu kişi büyüdüğünde kim olduğunu tam olarak bilmese de, farklı olduğunun farkına vardığında, bir kahraman yerine bir kötü adama dönüşmeye başlarsa neler olur? Bu farklı bakış açısı ile senaryolaştırılmış olan “Brightburn” 24 Mayıs 2019 tarihinde vizyonda olacak.

Brightburn için ayrıca bir de poster yayınlandı.

Filmin oyuncu kadrosunda Elizabeth Banks, David Denman, Jackson A. Dunn, Matt Jones, Meredith Hagner, Jennifer Holland ve Steve Agee gibi aktör ve aktrisler var. Filmin yönetmen koltuğunda “The Hive” isimli korku filmi ile de tanınan David Yarovesky bulunuyor. Senaryoya imzasını atan kişiler ise Brian Gunn ve Mark Gunn. Ayrıca yapımcı kadrosundaki bir diğer isim ise Marvel filmlerinden de bildiğimiz James Gunn.