Vin Diesel’in Başrolünde Olduğu BLOODSHOT Fragmanı Heyecan Verici

Sony Pictures’ın bu yıl bizlere sunacağı bir diğer süper kahraman filmi olan Bloodshot ‘ın başrolünde Vin Diesel’in olacağını duyduğumuzda oldukça meraklanmıştık. Aksiyon filmlerinin ünlü aktörü Diesel’in bu yapımda nasıl bir performans göstereceği merak konusu. Ancak kendisi süper kahraman filmlerine uzak değil. Bileceğiniz üzere Marvel Sinematik Evreni filmlerinde Groot karakterine hayat veren kişi yine kendisi. Her ne kadar kendisini orada tek kelime konuşabilen bir CGI karakteri olarak izliyor olsak da oldukça benimsemiştik.

2012 yılında kendi serisine kavuşan Bloodshot karakteri Kevin VanHook ve Yvel Guichet tarafından yaratılmıştır.  Ve bu karakterin serisi Valiant Comics tarafından yayınlanmıştır.

Bloodshot

Bloodshot karakterini daha önce duymamış olanlar için kendisi hakkında kısa bir bilgi verelim.

Bloodshot kimdir?

Bloodshot , gizli hükümet kuruluşu Project Rising Spirit tarafından oluşturulan bir süper asker projesidir. Kannındaki özel nanitler, protein tüketerek neredeyse her travmadan kurtulma yeteneği de dahil olmak üzere çeşitli güçler verir. Bloodshot’ın modern enkarnasyonu Ray Garrison’dur, ancak bu süper askerin verimliliğini artırmak için oluşturulmuş kimlikle beyni yıkanır. Asıl amacı avlanmak ve psiot’ları yakalamak veya suikast düzenlemekti. Ama sonrasında bu  programdan kaçarak ve gerçek kimliğini araştırmaya başlar.

Bu arada Sony’den gelecek olan bir diğer çizgi roman uyarlaması filmi olan Morbius‘un fragmanını henüz izlemediyseniz sizi şöyle alalım.

Siz fragmanı nasıl buldunuz? Vin Diesel hayranlarından biriyseniz sevdiğinizi düşünüyoruz.