BIRDS OF PREY’in Baş Kötüsü Belirlendi!

Harley Quinn‘in beyaz perdedeki başarısından sonra Birds of Prey filminin geleceği kesinleşmişti. Film hakkında adım adım yeni bilgilere sahip olamaya başladık bile. Artık filmin baş kötüsünün kim olacağını da biliyoruz!

The Wrap‘a göre Birds of Prey filminin baş kötüsü aslında Batman‘in baş kötülerinden olan Black Mask olacak. Black Mask‘in filmde şuan ne yapacağını bilmesekte filmin sinopsisine göre tahmin etmek pek de zor değil.

“Joker ile ayrılan Harley Quinn ve 3 diğer süper kahraman(Black Canary, Huntress ve Renee Montoya) küçük bir kız olan Cassandra Cain’i şeytani bir suç efendisinin elinden kurtarmak için bir araya gelirler.”

Black Mask Kimdir?

 

black mask birds of prey

Black Mask ya da gerçek adıyla Roman Sionis, Wayne ailesinin yakın olan Sionis ailesinin tek çocuğu. Ancak Roman‘ın ebeveynleri sosyal statülerine evlatlarından daha çok önem vererek onun zor bir çocukluk geçirmesine sebep oldular. Roman‘da yetişkinliğe ulaştıktan sonra ailesini öldürerek şirketin başına geçti. Bir süre sonra şirketin başına geçmek ile kalmayıp Gotham‘ın en büyük mafyalarından biri haline gerdi. Ve onu diğerlerinden ayıran en önemli özelliği ise kurbanlarını en acımasız işkencelerle öldürmesidir.

Söylentilere göre Bird of Prey filmi R-Rate olacakmış. Bu da Black Mask‘i en vahşi haliyle görebilme şansımız olduğunu gösteriyor. Umarız Warner Bros Black Mask‘i tam manasıyla görebilmemizi sağlar. Ayrıca film de Catwoman olmayabilirmiş.

Film için şuanlık bildiğimiz şeyler Margot Robbie’nin Harley Quinn rolünde olacağı ve ertelenemezse 2020’ye kadar vizyona gireceği.