Beauty And The Beast İlk Fragmanını Yayınlıyor

Bilindiği gibi, Disney, klasik Disney yapımlarını canlı aksiyon filmi olarak yeniden yapıyor. Bu türün son girişimi de The Jungle Book oldu ve hem eleştirel hem de finansal açıdan oldukça büyük bir başarı yakaladı. Şimdi ufukta başrolünde Emma Watson’ı göreceğimiz diğer bir live-action uyarlama olan Beauty and The Beast var.

Filmin ekibini ve çıkış tarihini biliyoruz ama şimdiye dek filmle ilgili herhangi bir görsel açığa çıkmamıştı, ta ki bugüne kadar. Disney, Beauty and The Beast‘in resmi facebook hesabından, kısa ve heyecan verici bir videoyla, bir duyuru yaptı.

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/DisneyBeautyAndTheBeast/videos/10154867090829097/” width=”600″ height=”500″ onlyvideo=”1″]

Tam olarak ayaklarımızı yerden kesti diyemesek de, duyurunun bir basın açıklaması okumaktan daha heyecan verici olduğu kesin. Anlaşıldığı üzere  Beauty and The Beast’in ilk fragmanı ve ilk görselleri ABC’nin yarınki Good Morning America programında yayınlanacak.

Güzel ve Çirkin, live-action müzikal-romantik-fantastik film olarak listeleniyor. Disney, görünüşe göre, Maleficent ve Cinderella’da yaptığı gibi müzikleri çıkarmak yerine, orijinal filme Akademi Ödülü kazandıran ve daha sonra Broodway’e transfer olmasını sağlayan müzikleri kullanmayı tercih etmiş.

Bu durumda Emma Watson’ın şarkı söyleme kabiliyeti merak konusu. Bunu bir yana bırakırsak Watson mükemmel bir modern Belle olacak. Tıpkı kendiyle özdeşleşen karakteri Hermione gibi Belle de kitaplar arasında kayboluyor ve gerçek şu ki Belle, tarihteki en feminist Disney prenseslerinden biri.