Batman V Superman’deki Robin’in Kimliği Açığa Çıktı

Batman v Superman: Dawn of Justice neredeyse 2 ay önce gösterime girdi ama filmin içeriği hakkındaki konuşmalar daha yeni yeni azalıyor. Fanlar filmin her sahnesini inceleyip analiz etmeye çalışıyorlar. Dawn of Justice’ın en çok konuşulan konularından biri Batcave’de görülen Robin kostümü etrafında dönüyor. Sprey boyanın amacı ne? Hangi Robin öldü? O, Jared Leto’nun Joker’i miydi? Sorular uzayıp gidiyor ama artık bu sorulardan en azından birinin cevabı var.

Warner Brothers Stüdyoları, Facebook’ta, fanlara tadımlık bir sanal Warner Brothers Stüdyo turu düzenledi. Tur rehberi, sahne eşyaları, kostümler ve diğer eğlenceli parçalar hakkında bilgilendirirken, Batman v Superman‘den Robin kostümüyle gelerek şunları söyledi:

“Jason Todd/Robin kostümü, Batman v Superman’deki büyük olaylardan biri haline geldi. Ön tarafı sprey boyalı,’’ Ha,ha. Kendi tuzağına düştün Batman!’’. Sizler hikayeyi biliyorsunuz, bu Robin’e ne olduğunu da biliyorsunuz.”

Bunun gibi, Batman v Superman’den en büyük teorilerden biri daha açıklanmış oldu. Joker’in ellerinde ölen Robin, Jason Todd’tu.