Batırdılar Toplamaya Çalışıyorlar: SONIC Filmi Ertelendi!

Filmi yapılan oyunlar kervanına katılacak Kirpi Sonic ile ilgili gelişmeler var. Geçtiğimiz günlerde ilk fragmanı yayınlanan filmin ana karakteri Sonic’in tasarımı, hayranlar tarafından bolca eleştireye maruz kalmıştı. Filmin ilk görselleri yayınlamaya başladığından beri gelen tepkiler artmıştı.

Bütün bu olumsuz geri dönüşler üzerine filmin yönetmeni Jeff Fowler karakterin yeniden tasarlanacağı yani ”düzeltileceği”, karakterin oyunlardaki orijinal haline yaklaştırılacağını söylemişti. Filmin vizyon tarihinin Kasım ayı olması nedeniyle post-prodüksiyonun nasıl olacağı, filmin yetişip yetişmeyeceği hayranların kafasında soru işaretleri oluşturmuştu.

Bugün gelen haber bu sorulara cevap niteliğini taşıyor. Yönetmen, Twitter hesabı üzerinden yaptığı duyuruda filmin vizyon tarihinin 14 Şubat 2020‘ye ertelendiğini duyurdu.

Sanırız ”düzeltme”nin yetişmeyip yine kötü bir Sonic görmektense filmin ertelenmiş olması ve daha kaliteli bir Sonic görme şansı hepimizin tercihi olacaktır. Sizin bu filme dair beklentileriniz neler? Jim Carrey‘nin karakterini nasıl buldunuz? Siz de Sonic oynar mıydınız? Yorumlarda görüşlerinizi bizimle paylaşmayı ve yazılarımızı arkadaşlarınıza önermeyi unutmayın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.