AVENGERS: ENDGAME Yönetmenleri Superman’i Beyaz Perdeye Taşımanın Zorluklarını Açıkladı

Henry Cavill’in Justice League devamındaki Superman ‘in geleceği gizemli olsa da, Man of Steel’den sonra ne geleceğini bilmiyoruz. Bir süper kahramanın kesin olmayan geleceğini devam ettirmesini hayal etmek oldukça zor ancak Warner Bros’un Clark Kent için şu anda mevcut bir planı yok gibi gözüküyor.

Yakın zamanda yapılmış bir röportaj sırasında, Russo kardeşlere Avengers: Endgame için ekrana taşımanın en zor olduğu süper kahraman soruldu ve iki kardeş de Superman cevabını verdi.

Joe “ Oldukça zor bir karakter.” dedi. “ Karakteri savunmasız olarak yaratmanız için duygusal bir kusur ya da zayıflık bulmalısınız.” Ayrıca Anthony , bir kahraman ne kadar güçlü olursa ekrana taşıması o kadar zor olacağının altını çizdi.

“ Karakter ne kadar güçlü olursa, hikaye anlatımında karakteri yönetmek o kadar zor olur. Hikaye anlatıcısı olarak biz, karakterleri keşfetmek istiyoruz. Her zaman karakterlerin savunmasız taraflarına bakıyoruz.Çünkü ancak bu şekilde karakterler ilginç bir hal alıyor. Yüzeysel olarak güçlerinden dolayı ilgi çekiciler ancak o güçleri ellerinden aldığınızda, işte o zaman daha büyük bir derinlik yakalıyorsunuz. Genel konuşmak gerekirse,karakter ne kadar güçlü olursa işler o kadar karmaşık hal alıyor.”