AQUAMAN Filminin Yeni Afişleri Geldi ve Harika Görünüyorlar

Warner Bros. Pictures, merakla beklenen Aquaman filminin 7 karakterine ait afişleri paylaştı.

Aquaman filminin yeni afişleri arasında Arthur Curry yani Aquaman’i oynayan Jason Momoa‘yı geleneksel turuncu ve yeşil kostümü ile görüyoruz. Amber Heard‘in oynadığı Prenses Mera karakterinin kostümü yeşil tonlarda.

Afişlerde Arthur’un annesi Queen Atlanta’yı oynayacak olan Nicole Kidman, suyun içinden çıkarken yaratılmış bir sahne ile görünüyor. Bu da onun güçlü yanını ortaya koyan işaretlerden biri.

Diğer karakterlere gelecek olursak, Willem Dafoe’nin oynadığı Vulko, Patrik Wilson’ın oynadığı Kral Orm, Black Manta’yı oynayan Yahya Abdul-Mateen de bu afişlerin içinde yerini almış.

Aquaman filminin yeni afişleri

Aquaman filmi, başlangıçta Paul Norris ve Mort Weisinger tarafından DC için yaratılmış olan yarı Atlantisli, yarı insan, Arthur Curry’in kökeninin öyküsüne ve onun ne olduğuyla ilgili derinliklere gidip gitmeyeceğine dair kararına odaklanmakta.

Wan’ın yönettiği filmin senaryosunu  David Leslie Johnson-McGoldrick ve Will Beall yazdı. Yapımcılar arasında Peter Safran ve Rob Cowan ile Deborah Snyder, Zack Snyder, Jon Berg, Geoff Johns, Walter Hamada da yarımcı yapımcı olarak  yer alıyor.