Andy Serkis, VENOM 2 İle İlgili Planları Hakkında Kısa Bir Güncelleme Sunuyor!

Dün Disney cephesinden Black Widow, The Falcon & The Winter Soldier, WandaVision ve Loki’nin Süper Kupa (Super Bowl) fragmanları ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Sony cephesinden yeni bir gelişme ile karşınızdayız. Yine dün gece BAFTA Ödülleri’nde yapılan bir röportajda, Venom 2 yönetmeni Andy Serkis devam filmi için planlarını güncelledi ve hayranların tam olarak ne beklemesi gerektiğine dair bazı ipuçları verdi…

Serkis, Film Çekimlerine 40 Gün Erken Başlatmış

2020 yılı, Andy Serkis için çok yoğun bir yıl olacak gibi görünüyor. The Batman’de Alfred Pennyworth karakterini canlandıracakken, Tom Hardy’nin anti-kahramanının sonunda Carnage ile savaştığını göreceğimiz Venom 2’yi yönetiyor. Şimdi ise yönetmen DigitalSpy adlı bir web sitesine belli açıklamalarında bulundu.

“Biliyor musunuz, bu konuda çok fazla konuşamıyorum – biliyorum, sıkıcı – ama çekime 40 gün kala başladık ve gerçekten heyecan verici bir durum. Açıkçası merkezde muhteşem Tom Hardy’imiz var ve onun arasındaki ilişkinin derinleştiğini görüyoruz ve açıkçası intikamcı bir karakteri mevcut ve… tüm söyleyebileceğim bu kadar.”

Aslında biraz belirsiz bir açıklama ancak Venom’un devam filminin ilk fragmanının Mart – Nisan süreçlerindeki ortaya çıkacağını düşünüyoruz. Bu bize fikir verecektir. Orada Serkis’in bahsettiği “intikamcı”, Woody Harrelson’un Cletus Kasady’si tabii ki de… Ancak Naomie Harris’in Shriek karakteri olarak ortaya çıkması halen beklenmekte. Plan, Eddie Brock ve Symbiote arasındaki ilişkiye daha da derinlemesine bakmak gibi görünüyor.