Mr. Robot 3. Sezon Çıkış Tarihi ve Birtakım Yeni Detaylar Açıklandı

mr. robot

Sam Esmail‘in hit dizisi Mr. Robot kadar çok tartışma başlatan ve hakkında sürekli teori üretilen bir dizi daha hatırlamıyorum. İlk sezonun beklenmedik ve gösterişli başarısından sonra, birçok insan dizinin sadece bir sezon olmasından korkuyordu ancak Esmail ve ekibi, 2. sezonda daha da fazla dikkat çekerek onları yanılttı ve kafamızda birçok soru işareti bıraktı. İzleyiciler prömiyerinin yaz aylarında yayınlandığı önceki sezona göre biraz daha beklemek zorunda kalacaklar;  Mr. Robot 3. sezon için Ekim ayında başlayacağı açıklamaları vardı. Tıpkı daha önce de olduğu gibi, tüm bu 10 bölüm, serinin yaratıcısı olan Sam Esmail tarafından yönetilecek.

Mr. Robot 3. sezon
Mr. Robot 3. sezon merakla bekleniyor

Birçok spekülasyondan sonra Boardwalk Empire’ın yıldızı Bobby Cannavale‘in oyuncu kadrosuna katıldığı doğrulandı! Şimdilik bildiğimiz tek şey, Irving adındaki araba satan tehlikeli bir karakteri oynayacağı. Cannavale, Will & Grace’de Vince D’Angelo rolüyle ve Boardwalk Empire’da Gyp Rosetti’nin şahane tasviriyle Emmy ödüllerini iki kez kazanmıştı.

Bir diğer haber, B.D. Wang’in gizemli karakteri Whiterose daha da önemli bir hale gelirken aynı zamanda düzenli kadroya katılıyor, yani onu ekranda daha sık göreceğiz. Asıl olay ise komple bir gizlilik içerisinde tutuluyor, doğrulanan tek gerçek 2. sezon bitimindeki belirsizlik devam edecek olması.

Yeni sezon Nisan ayında çekimlere başlayacak, galasına kadar okuyacağımız birçok teori ortaya çıkacaktır. 🙂