FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Jack Reacher 2'nin İlk Görselleri Karşınızda

0

Başrollerini Tom Cruise ve Rosamund Pike'ın paylaştığı, 2012 yılında vizyona giren aksiyon, drama ve gerilim filmi Jack Reacher'ın devam filmi olan serinin ikinci filmine ait görseller paylaşıldı.

Jack Reacher Konusu: Beş kişi usta bir nişancı tarafından sadece altı el ateş edilerek öldürülür ve tüm deliller gözaltındaki şüpheliyi göstermektedir. Ancak kimliği silinmiş olan keskin nişancı ve suikastçi Jack Reacher gerçeği açığa çıkarmak için bir bayan avukatla birlikte tehlikeye atılır. (Jack Reacher, aksiyon severleri tatmin eden bir filmdi. Filmin yapım aşamasını izleyenler, film ekibinin özellikle dövüş sahnelerine ayrı bir önem verdiğini ve her bir detayla çok uğraştıklarını görmüşlerdir. Bu açıdan filmin başarılı olması da şaşırtıcı olmamış.)

Serinin devam filmi Jack Reacher: Never Go Back ise Lee Child'ın aynı isimli romanından uyarlanmakta.

Filmde, Cobie Smulders Danika Yarosh Austin Hébert, Aldis Hodge, Holt McCallany, Robert Knepper gibi isimler Tom Cruise'a eşlik edecek. Jack Reacher: Never Go Back, 21 Ekim 2016'da vizyona girecek.

jr1

jr2

jr3

Değerli okuyucumuz sizden bir ricamız var, yan tarafta(bilgisayar) veya aşağıda(mobil) göreceğiniz kanalımızın videolarına göz atıp kanalımıza abone olursanız, büyümemize ve daha çok içerik üretmemize destek vermiş olursunuz.

Önceki yazımız olanIndependence Day: Resurgence'ın Tanıtım Videosu Yayınlandı yazımıza göz atmak ister misiniz?

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.