Green Ranger’ın Aktörü, LOGAN Tarzı Bir Veda Filminde Rol Almak İstiyor

İlk Power Rangers serisindeki Green Ranger’ın aktörü Jason David Frank, Tommy Oliver rolünde son kez oynayarak bu karakterdeki rolüne veda etmek istiyor. Hugh Jackman’ın Wolverine karakterine Logan filmi ile veda ettiği gibi olması istediğini de belirtiyor.

Green Ranger

İlk Mighty Morphin Power Rangers serisinde Green Ranger/Tommy Oliver rolünde gördüğümüz Frank, sonrasında aynı seride White Ranger olarak karşımızdaydı. Zeo ve Turbo serilerinde de rengi beyazdan kırmızıya çekilen Tommy dizide birçok farklı renge büründü. Turbo serisinden sonra diziden ayrılan oyuncu 7 yıl sonra Dino Thunder serisinde Black Ranger rolündeydi. Son olarak da 2014 yılındaki Super Megaforce serisinde bir bölümde yer aldı.

Tommy Oliver, Power Rangers tarihindeki en popüler karakter ünvanını taşıyor.

New York Comic Con 2017‘de Syfy Wire‘ın gerçekleştirdiği röportajda, Frank’a Tommy Oliver rolünün nasıl sona ermesini istediği konusunda soru yöneltildi. Frank’ın cevabı 20th Century Fox’un Hugh Jackman’ın Wolverine karakterine veda filmi olan Logan’daki gibi olmasını istediğini söyledi. Logan, Saban’ın Power Rangers filmlerinden daha karanlık bir temaya ve duygusal bir sona sahip.
Tabi tek problem aradaki bu tür bir fark değil, telif hakları konusunda da netleşmemiş durumlar mevcut. Frank şunları da söyledi;

“Saban’la solo bir Green Ranger projesi yapmakla ilgili uzun yıllar konuştuk.Bu konudan vazgeçmeyeceğim ve tek firma da onlar değil”

Frank film Logan gibi bitsin veya bitmesin, karakter için kesin ve net bir son olmasından emin.