Game of Thrones 7. Sezon Teaser’ı ve Tüm Detayları

game of thrones 7. sezon

Game of Thrones fanları için büyük gün! Kış geliyor, ve tabi Game of Thrones da. Popüler seri Game of Thrones’un çıkış tarihi ve fragmanını resmi Facebook sayfası üzerindeki canlı yayınla paylaşıldı.

Ve hayranlar, 16 Temmuz Pazar günü Westeros‘a geri dönebilecekler. Buz bloğunun erimesine haftalar kaldı. Beklendiği gibi, yeni görüntü veya fragman yayımlanmadı, ancak çok şık bir teaser bizlerle paylaşıldı:

Sekizinci sezonla sona erecek HBO serisi, ejderha grafikli ve seçilen diyalog çizgilerine sahip kısa bir video ortaya koydu.

Önceki 10 bölümlük sezonların aksine, yedinci sezon yedi bölümden oluşacak ve George R.R. Martin‘in heyecanla beklenen romanları The Winds of Winter ve A Dream of Spring‘in bileşimi şeklinde olacak.

Paylaşılan detaylar kısıtlı olsa da yıldız Emilia Clarke, P*çlerin Savaşından sonra gelecek efsanevi bir savaşın bizi beklediğini belirtmeden edemedi.

Dizi sorumlusu David Benioff, sekizinci sezon ve izleyicilerin beklentilerini karşılayacak olan şov hakkında da konuştu.

Parçalar artık güvertede. Bazı parçalar hikayeden çıkarıldı ve oyun sonuna doğru ilerliyoruz. Bizi başından beri heyecanlandıran şey, her sezon yeni hikayeleri anlamaya çalıştığımız devam eden bir gösteri olması gerekmiyor. Dev bir hikaye olmasını istedik, ekstra 10 saat eklemek için doldurmadık. İnsanlar diziyi sonuna kadar izlediyse, bunun sebebi sürekli bir hikaye gibi bir mantığa sahip olmasıdır. Kesinlikle oyun sonuna gidiyoruz.

Yeni sezonda hayatta kalan oyuncular tekrar bir araya gelecek. Aynı zamanda Oscar’lı oyuncu Jim Broadbent‘i de ekipte göreceğiz. Broadbent rolüyle ilgili; “Ben bir efendiyim, efendim. Ben eski bir profesör karakterim.” açıklamasında bulundu.

Seri sona erdikten sonra yan hikaye ile başka bir dizinin ortaya çıkacağına dair iddialar mevcut. Geçtiğimiz yıl, HBO programlama başkanı Casey Bloys, Entertainment Weekly ile bu olasılık hakkında konuştu.

Bu, keşfetmezsek aptalca davranacağımız çok büyük bir servet, ancak oldukça yüksek bir bar. Biraz çekim yapacağız. Bunu yapmak için yapmayacağım. Çok özel hissetmek zorunda. Neticede ortaya attığımız bir şeyden daha fazlasını geriye bırakmayı tercih ederim.