Game Of Thrones 7. Sezon ile Temmuz’da Dönüyor mu? Kısa Video Yayınlandı

Game of Thrones  7. sezon ne zaman başlayacak? HBO’nun tüm dünyada ilgi izlenmekte olan yapımı ne zaman ekranlara geri dönecek? Hâlâ emin değiliz, ancak aktör Liam Cunningham (Davos Seaworth) dizinin Temmuz ayında gelebileceğini belirtti.

The Independent’a yaptığı açıklamada “Nisan’da çıkması gerektiği düşüncesiyle dünya çapında birçok kişiyi hayal kırıklığına uğrattım” dedi.

HBO’nun promo videosunu aşağıda görebilirsiniz.

Cunningham, sezon sonunda özel bir olay olacağını ve sezonun sadece yedi bölüm olacağı söylentilerini de doğruladı. Eylül ayında ise 8. sezonun çekimlerine başlanacağını belirtti.

Game of Thrones Sezon 7 için yeni bir videoyu yukarda görebilirsiniz. Aktris Emilia Clarke’a göre, yeni sezon kafaları oldukça karıştıracak.

Stark, Lannister, Targaryen, Baratheon başta olmak üzere birçok hanenin birbiriyle olan taht savaşlarını izlediğimiz dizide neler olacağı merakla bekleniyor.

  • Game of Thrones 7. sezon: Yaz 2017

  • Yönetmen: Alan Taylor, Jeremy Podeswa, Mark Mylod, Matt Shakman
  • Dizi Kadrosu: Alfie Allen, John Bradley, Gwendoline Christie, Emilia Clarke, Nikolaj Coster-Waldau, Peter Dinklage, Nathalie Emmanuel, Aidan Gillen, Iain Glen, Kit Harington, Lena Headey, Isaac Hempstead-Wright, Conleth Hill, Rory McCain, Sophie Turner