“Hafta Sonu Ne İzlesem” Diyorsanız İşte Önerilerimiz

Neredeyse herkesin artık bir Netflix hesabı var ve hafta sonu evde boş boş durup sıkılmak yerine aşağıdaki tavsiyelerimize kulak kabartıp vaktinizi daha güzel geçirebilirsiniz.

Outlander

Claire’ın zamanda yolculuk yapıp İskoç bir köylüye aşık olmasından sonra kaderi tamamıyla değişmiştir. Outlander üçüncü sezonu yeni bir çocuk, tutulmamış sözler ve geçmiş ile geleceğin arasında kalan bir hayatı bizlere sunuyor.

 


Dr. Seuss’ The Grinch

The Grinch benim de çok sevdiğim klasik bir tatil filmidir. Cindy Lou Who isimli küçük bir kız sayesinde Grinch’in hayatı ile ilgili detaylı bilgilere sahip oluyoruz.


6 Underground

Ryan Reynolds ve Micheal Bay’in ismi izlemenize yetse bile bu ikilinin beraber çalıştığı bu filmde aksiyon ve düzenin içindeki karakteri bozulmuş bir diplomatı alt etme çabasını izleyeceksiniz.


Jack Whitehall: Christmas With My Father

Ödüllü komedyen Jack Whitehall ile babası arasındaki kültür, tatiller ve diğer şeylerle alakalı bu özel film ile güzel bir zaman geçireceğiniz vaat ediyorum.


The Ritual

İskandinavya’nın yaban hayatına kısa yoldan gitmeye çalışan dört arkadaşın yürüyüşünün ölümcül bir hal almasını izleyeceksiniz. Girdikleri bu huzurlu ormanda bu dörtlü insan avlayan korkunç bir canavar ile karşılaşır ve olaylar gelişir. Gerilim ve aksiyon ile dolu bir buçuk saat sizleri bekliyor.