WESTWORLD 3. Sezon Fragmanı ; Savaş Başlıyor

Westworld 3. sezon için ilk fragman geldi. San Diego ComicCon 2019’da görücüye çıkan fragmanda geride bıraktığımız sezondaki olayların ardından büyük bir savaşın bizleri beklediğini görüyoruz.

Westworld 3. sezon fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=7Dh-A2RwTmc

Westworld dizisinde, yapay zekadaki teknolojik gelişmelerin nereye varabileceği ve bu gelişimin olumsuz etkilerinin nasıl olacağı üzerinde durulmuştur. Dizi, Westworld ismindeki eğlence parkını merkezine alıyor. Gelecek yıllarda geçen Westworld’da, özellikle paralı müşterilerin sıklıkla tercih ettiği Westworld Park’ta olayların çığırından çıkması ile ortaya çıkan macera aktarılıyor. Önemli ziyaretçilerin katılabildikleri oyunlarla dolu bu parkta Vahşi Batı teması sunan kısımda bir sorun yaşandıktan sonra keskin nişancı olan zengin insanlar eğlenmeyi unutarak sadece hayatta kalmaya çalışıyorlar. Bu dizide yapay zekânın kontrolden çıkacağı zaman neler yaşanabileceği oldukça etkileyici bir şekilde işleniyor.

Bünyesinde bilim kurgu, gerilim, aksiyon ve dram unsurlarını barındıran yapımın proje tasarımcısı Jonathan Nolan ve Lisa Joy. Yapımda önemli isimler arasında  J.J. Abrams’da idari yapımcı olarak yer almaktadır.