DC’nin “TITANS” Dizisinin Fragmanı Geldi, Merak Etmeyin Yine Karanlık!

DC Universe’in Titans dizisine ait fragmanın nasıl olacağı epeydir merak ediliyordu. Oldukça kanlı diyebileceğimiz sahnelerin olduğu yapımın  Cartoon Network‘ün Teen Titans serisine benzemediği kesin. Eh, DC’nin karanlık temalı yapımlarına alıştığımız için aslında bu pek şaşırtıcı olmadı.

Dick Grayson’un ebeveynlerinin öldürülmesine tanıklık eden Raven’tan bir vizyonla başlıyoruz. Kısa bir süre sonra onu bir polis karakolunda bulur ve onu anında tanır, Dick Grayson dizide Nightwing rolünde olmasa bile, karakterin Robin hali bile Batman’a ihtiyaç duymadığını dövüş sırasında “Batman nerede” diye soranlara “F*ck Batman” diyerek dile getiriyor. Uuu… Dick’in biraz ‘Punishervari’ göründüğünü söyleyenler bile var ki, bu fragmandan bahsediyorlarsa haksız sayılmazlar.

Titans fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=-PPofXaJ4go&feature=youtu.be

Fragmanın ilerleyen sahnelerinde Dove ve Hawk‘ın birkaç saldırı sahnesini ayrıca Starfire karakterini ateşler saçarken görüyoruz. Starfire karakterini oynayan Anna Diop‘un kostümünü ve görüntüsünü bu rol için beğenmeyen çok kişi olsa da, dizinin karanlık temasında bunun çocuk kahramanların olduğu renkli bir yapım değil, karanlık temalı bir DC dizisi olduğunu anladığımızda aslında pek de sakil durmadığını kabul etmek gerek. Raven’i de böyle hep mavi saçlı güzel sanatlar öğrencisi tipli olarak mı göreceğiz diye düşünürken, gerçek yüzünü sonda gösteriyor. (Dayanamayıp kapak resmine bile ekledik) Buffy serisindeki Dark Willow’u hatırlatmadı değil.

Siz fragmanı nasıl buldunuz? Yorumda bulunun.