THE WALKING DEAD’in CARL’ı ELON MUSK İLE Yeni ALEV MAKİNESİ Hakkında Konuşuyor

The Walking Dead’in Carl’ı Elon Musk ile, geçtiğimiz günlerde aldığı alev makinesi hakkında Twitter üzerinden ufak bir muhabbet kurdu.

AMC’nin sevilen dizisi The Walking Dead‘in Carl’ı, Chandler Riggs, geçtiğimiz günlerde çılgın deha Elon Musk‘ın şirketi The Boring Company‘nin 500 dolardan sattığı alev makinelerinden bir tanesini almıştı.

Ocak ayının sonlarına doğru Chandler Riggs, bu alev makinelerinden bir tanesini aldığını açıklamıştı. O zamandan beri Elon Musk ile Riggs sürekli bu konu hakkında şakalaşıyorlardı. 31 Ocak tarihinde Musk, The Walking Dead resmi twitter hesabının, Chandler Riggs’in alev makinesi almasıyla ilgili paylaştığı bir tweet’e “Dünyanın en iyi zombi savunma uzmanından” cevabını verdi. Chandler ise Musk’a aldığı alev makinesinin Tesla Model S arabasına monte edilip edilemeyeceğini sordu. Konuşmanın tamamını buradan görebilirsiniz.

Tabi Carl’ın alev makinesinin The Walking Dead’e etkisi nasıl olur orasını bilemeyiz. 8. Sezonun ikinci yarısında göreceğiz artık, heyecanla bekliyoruz