FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

THE SINNER 3. Sezon İçin Onay Aldı. Başrolde MATT BOMER

0

Suç dizileri arasında parlayan yapımlardan biri sayılan The Sinner için 3. sezon onayı da geldi. Onayla birlikte yeni sezona dair bilgiler de ulaşmaya başladı.

Öncelikle başrolde American Horror Story'de 13 bölüm rol almış, sonrasında da Muhteşem Yedili ve Papi gibi birçok filmde oynamış bir oyuncu olan Matt Bomer olacağını belirtelim. Diğer başrol oyuncusu ise The Sinner'da Harry Ambrose rolüyle izlediğimiz Bill Pulman.

Dizinin yeni sezonu yine hikayeyi Dedektif Harry Ambrose üzerinden devam ettirecek. Ambrose yeni davasında Dorchester civarında yaşanan bir trafik kazasını araştırmaya başlayacak. Basit görünen bu olay zamanla dedektifi meslek hayatının en tehlikeli suçuyla karşı karşıya getirecek. Matt Bomer'ın dizideki rolü ise Ambrose'dan yardım bekleyen Dorchester'li baba Jamie.

İlk sezonunda işlediği cinayet sebebi ile hapishaneye düşen bir kadını izlemiş olduğumuz dizinin ana karakterini canlandıran Jessica Biel, sezon sonunda dizideki rolünü bırakıp yapımcı olarak devam etmişti. İkinci sezonda Dedektif Ambrose'un 11 yaşındaki küçük bir çocuğun işlediği cinayeti araştırmasını izledik.

The Sinner 3. sezon için heyecan duyanlardan mısınız? Yorum yapmayı unutmayın.

 

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.