FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

FOX'tan Mutantlara Veda- THE GIFTED 3. Sezon Çekilmeyecek

0

The Gifted 3. sezon gelmeyecek. Hatta dizi, tekrar dönmemek üzere sonlanan FOX dizileri arasındaki yerini alacak gibi görünüyor.

Fox dizisi, X-Men evrenini baz alarak çekilmiş iki sezondan oluşmakta olan bir yapım olarak karşımıza çıktı. Ancak ikinci sezonunda izleyici sayısının azalması sebebi ile iptal edilmek durumunda kalındı. Variety kaynaklı habere göre  ortalama izleyici sayısı ikinci sezonun gelmesinden sonra 2 milyonun altına düşmüş.

The Gifted, mutant güçlerine sahip bir grup insanın, dünyadaki mutant karşıtı yaptırımlara karşı yeraltında yaşamaya başlayarak hayatlarını sürdürmeye çalışmalarını konu alıyor.

"The Gifted 3. sezon gelmeyecek. Zihninize bunu kazıyın"

Marvel filmleri ve dizilerinin haklarını Fox'tan tamamen alan Disney, Fox'un son X-Men filmi olacak Dark Phoenix'den sonra X-Men filmleri için yepyeni bir yol çizerek yapımları tamamen sıfırdan başlatacak. The Gifted içinde gördüğümüz ana karakterler de MCU evreninde devam edecektir diye düşünüyoruz.

 

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.