The BIG BANG THEORY Yapımcısı Final İçin Heyecanlı!

The Big Bang Theory şu anda 12. ve final sezonuyla devam ediyor. Bu da tek bir şey anlamına geliyor: dizinin finaline çok yaklaştık! Dizinin nasıl biteceği çok mühim. The Big Bang Theory yapımcısı Steve Holland, dizinin finali yaklaşırken yapılan planlar için nasıl heyecanlandığını bizlere gösterdi. Ayrıca şuana kadar olan süreçte neler olduğunu da bize aktardı.

Steve Holland USA Today’e The Big Bang Theory’nin finalinin henüz yazılmadığını söyledi. Yine de bu, dizinin finali hakkında bir fikirleri olmadığı anlamına gelmiyor. Holland, Chuck Lorre ve Steven ile birlikte ne istediklerini bildiklerini söyledi. Ayrıca dizi finali için uğraştıklarını ve heyecanlı olduklarını ekledi.

Steve Holland – The Big Bang Theory yapımcısı

Dizi finali senaryosuna henüz kalem değmemişken, sonun nasıl olduğu biliniyor gibi. Dizide şu an olan ve daha önce olmuş her şey karakterlerin hikayesini şekillendiriyor.

Birçok hayran 12. sezon bitmeden bir aile kurup kuramayacaklarını merak ediyor. The Big Bang Theory’nin 12. ve final sezonu yeni bölümleriyle Perşembe akşamı yayınlanacak.