STEPHEN AMELL, SUPERMAN İle ARROW Crossover’ında Buluşmak İstiyor

Arrow dizisinin yıldız oyuncusu Stephen Amell‘i Green Arrow ile Superman’i bir arada görmek istiyor. Yani bir Superman – Arrow crossover’ı. Amell, özellikle Tyler Hoeclin’i yani Supergirl dizisinin ikinci sezonunda gördüğümüz The Man of Steel(Çelik Adam) ile birlikte bir crossover’da yer almak istediğini belirtti.

Crossover’lar yaygınlaşınca istekler de arttı.

Crossover’lar  ile süperkahraman film ve dizilerinde sıkça karşılaşmaya başladık. CW kanalı için Arrowverse dediğimiz evrende Flash’ı CSI memuru Barry Allen olarak, Cisco Ramon ve Caitlin Snow’u da yan karakterler olarak gördük. DC’nin Legends of Tomorrow dizisinde de zaten Arrow, The Flash ve diğer destek süper kahramanları görmekteyiz. CBS’de başlamış olan Supergirl’ü de The Flash ile crossover’da görmüştük.

superman arrow crossover

Amell, Motor City Comic Con’da  “Oliver ve Clark’ın nihayetinde tanışmasını çok isterim, bunun inanılmaz olacağını ve Tyler’ın harika bir iş çıkardığını düşünüyorum” dedi.

Bakalım ilerleyen zamanlarda Kriptonlu dostumuz ile zengin yeşil okçumuz bir araya gelecek mi? Siz ne dersiniz bu iki karakteri aynı dizide görmek ister miydiniz?